Oferta dla przedsiębiorców

Kancelaria radcy prawnego współpracuje z ludźmi biznesu, samorządowcami i przedstawicielami różnorodnych organizacji. Obok doradztwa podatkowego, umożliwiającego optymalniejsze zarządzanie majątkiem, pomagam także rozwiązywać sprawy związane z prawem handlowym i gospodarczym. Uczestniczę w negocjacjach, zajmuję się postępowaniem windykacyjnym i bronię moich klientów w sprawach karnoskarbowych czy przy oskarżeniach o przestępstwa gospodarcze.

Stefan Kowalski Radca prawny z Poznania

Rodzaje spraw

Wśród usług, które świadczę dla przedsiębiorców, znajduje się zarówno stała obsługa w zakresie podatkowo-finansowym, jak i tworzenie oraz analizowanie umów i wewnętrznych przepisów, uczestnictwo w negocjacjach biznesowych, wsparcie w odzyskiwaniu długów czy reprezentacja przed sądem – w charakterze obrońcy oskarżonego, jak i pełnomocnika pozywającego.

  • Doradztwo podatkowe
  • Prawo handlowe i gospodarcze
  • Prawo cywilne, negocjacje i windykacja
  • Nieruchomości
  • Prawo karne skarbowe i przestępstwa gospodarcze
Skontaktuj się ze mną

Jak pomaga radca prawny od podatków?

W wielu przedsiębiorstwach niezależnie od branży wsparcie radcy prawnego od podatków może stać się długofalową inwestycją, istotną dla firmowego majątku. Dzięki szerokiej znajomości przepisów polskich i unijnych doradzam, w jaki sposób wykorzystać istniejące prawo na korzyść prowadzonego biznesu oraz jak ochronić oszczędności przy dynamicznie zmieniających się – nierzadko na niekorzyść podatnika – przepisach.

Na bieżąco czytam o rozstrzygnięciach sądowych oraz interpretacjach urzędów skarbowych. Moim stałym klientom doradzam, jak w najszybszy możliwy sposób wykorzystać je w prowadzonym biznesie. Istotne jest dla mnie również prawo związane z nieruchomościami – pomagam w interpretacji przepisów podatkowych zarówno deweloperom, zarządcom, wspólnotom i spółdzielniom, jak i osobom prywatnym.

Z jakimi przedsiębiorcami współpracuje kancelaria?

Dowiedz się, w jakich organizacjach potrzebny jest prawnik – od podatków po nadzór nad legalnością bieżącej działalności. Nie zwlekaj z rozwiązaniem swoich problemów – skontaktuj się ze mną i opisz swoją sprawę!

Małe i średnie przedsiębiorstwa

Korporacje

Deweloperzy

Spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe

Zarządcy nieruchomości

Przyszli przedsiębiorcy

Blog o prawie finansowym i podatkowym Przeczytaj, co dzieje się w świecie prawa i podatków!

Od lat zajmuję się prawem podatkowym – jako radca prawny doradzam klientom w zakresie, który pozwala im pomnażać, oszczędzać, chronić lub odzyskiwać majątek. Na blogu przeczytasz o tym, w jaki sposób wykorzystać istniejące przepisy z korzyścią dla swojego biznesu oraz dowiesz się o zmianach i ich interpretacjach, które co rusz pojawiają się w polskim systemie prawnym.

Zobacz świat prawa i podatków oczami radcy prawnego Stefana Kowalskiego i wykorzystaj tę wiedzę do rozwoju swojej firmy!

Wszystkie aktualności

Formularz kontaktowy Skontaktuj się ze mną

    Telefon
    Wiadomość