Dla osób fizycznych

Jeśli potrzebujesz wsparcia w sprawach cywilnych, związanych z prawem podatkowym, bankowym, finansowym lub w obszarze nieruchomości i prawa lokalowego, zgłoś się do kancelarii radcy prawnego w Poznaniu. Jeśli chcesz wejść na drogę sądową, poszukujesz obrońcy, negocjatora lub osoby, która będzie reprezentowała Cię w postępowaniach administracyjnych, niezwłocznie skontaktuj się ze mną!

Stefan Kowalski Radca prawny z Poznania

Rodzaje spraw

Jako radca prawny mogę reprezentować Cię w sprawach z różnych obszarów na wiele sposobów. Zajmuję się pisaniem i analizowaniem umów, tworzeniem pism, pozwami, obroną i reprezentacją w sądzie, negocjacjami oraz poszukiwaniem i doradzaniem optymalnych rozwiązań w kwestiach finansowych.

  • Prawo cywilne
  • Prawo podatkowe
  • Prawo bankowe i finansowe
  • Nieruchomości i prawo lokalowe
Skontaktuj się ze mną

Radca prawny Poznań W czym mogę pomóc?

Wśród spraw, którymi zajmuje się kancelaria są zarówno te, w których stronami są wyłącznie osoby prywatne, jak i te, w których moi klienci walczą o sprawiedliwość z dużymi organizacjami czy administracją państwową. Moją rolą jest znalezienie optymalnych rozwiązań w poszczególnych postępowaniach, które zminimalizują koszty oraz przyniosą rozstrzygnięcia. Każdy z klientów kancelarii jest traktowany indywidualnie – możesz mieć pewność, że Twoja historia zostanie wysłuchana oraz potraktowana w pełni profesjonalny sposób.

Szczególnie w sprawach osobistych istotna jest rozmowa – spotkajmy się w miejscu, w którym pracuję na co dzień jako radca prawny dla osób prywatnych oraz dla przedsiębiorców jako prawnik podatkowy: Poznań, w którym znajduje się moja kancelaria, ale też okolice, w zależności od Twojej sytuacji. W niektórych przypadkach możliwy jest kontakt online. Opowiedz mi o tym, co Cię spotkało, a ja pokażę Ci możliwe i legalne rozwiązania!

Jak wygląda współpraca z radcą prawnym?

Zgłoś się do mojej kancelarii, aby uporządkować swoje sprawy i odnaleźć się w przepisach prawa. Opowiedz mi o swojej sytuacji i wybierz jedno z proponowanych przeze mnie rozwiązań. Doprowadź swoją sprawę do rozstrzygnięcia – skontaktuj się z kancelarią, by upływ czasu działał na Twoją korzyść.

1

Kontakt z kancelarią

Skontaktuj się ze mną telefonicznie, mailowo lub poprzez formularz na stronie. Opisz problem oraz dotychczasowe próby jego rozwiązania.

2

Rozmowa o sprawie

Umów się ze mną na spotkanie, aby porozmawiać o szczegółach Twojego problemu. Postaw na szczerość – poinformuj mnie o wszystkich niuansach związanych ze sprawą. Pamiętaj, że obowiązuje mnie tajemnica zawodowa.

3

Uzgodnienie warunków współpracy

Po zapoznaniu się z Twoją sprawą, przekażę Ci propozycję rozwiązania oraz wycenię moje usługi. Poinformuję Cię także o urzędowych kosztach, które poniesiesz teraz i w przyszłości. Przedstawię Ci także potencjalny horyzont czasowy, w jakim sytuacja może zostać rozwiązana.

4

Przygotowanie dokumentacji

Po akceptacji warunków, przystępuję do badania sprawy. To moment na zebranie i przeanalizowanie dowodów oraz dokumentacji, a także poszukiwanie interpretacji i rozstrzygnięć podobnych spraw w przeszłości.

5

Reprezentacja w sądzie, negocjacje, pisma

W zależności od sytuacji, tworzę pisma, które wysyłam w celu rozwiązania sytuacji. Biorę udział w negocjacjach, które mogą doprowadzić do optymalnego rozstrzygnięcia. Jeśli te nie są wystarczające i sprawa trafia do sądu, reprezentuję Cię podczas każdego posiedzenia.

6

Zakończenie usługi

W momencie zapadnięcia satysfakcjonującego Cię rozstrzygnięcia na drodze przedsądowej, w tym podczas negocjacji, a także po wydaniu wyroku, pomagam Ci w dopięciu ewentualnych formalności.

Formularz kontaktowy Skontaktuj się ze mną

    Telefon
    Wiadomość